Najnowsze

Jedną z najistotniejszych czynności eksploatacyjnych w samochodach jest cykliczna wymiana oleju któa powinna być realizowana co 15 tys. km ale nie rzadziej niż raz w roku. Kluczowym elementem jest tutaj jakość oleju oraz filtra olejowego.

Wśród elementów złącznych oferowanych przez Sariv znajduje się niepozorny krążek AC typu Starlock z powłoką fosforanowaną znajdujący szerokie zastosowanie w branży kolejowej i wykorzystywany jako element silników w lokomotywach typu AS-42.


Usługi logistyki kontenerowej

Słowa kluczowe: transport, logistyka, przewozy

Usługi logistyki kontenerowej Rozmiary metalowych kontenerów morskich są jednolite, dzięki czemu specjaliści do spraw logistyki obliczać mogą bez trudu ilość oraz objętość produktów, jaka się zmieści do pojedynczego kontenera. Solidna konstrukcja kontenera zabezpiecza też załadowane do niego towary przed wiatrem albo przed uszkodzeniami mechanicznymi. Sprzedaż kontenerów morskich prowadzą w polskich portach morskich w Świnoujściu, Gdyni i Gdańsku wyspecjalizowane firmy logistyczne. Dokładniejsze specyfikacje techniczne na temat różnych typów kontenerów, cenniki wynajmu kontenerów, oraz...

Dodany przez Marian K., w dniu 22-03-2013

Usługi logistyki kontenerowej