Najnowsze

Jedną z najistotniejszych czynności eksploatacyjnych w samochodach jest cykliczna wymiana oleju któa powinna być realizowana co 15 tys. km ale nie rzadziej niż raz w roku. Kluczowym elementem jest tutaj jakość oleju oraz filtra olejowego.

Wśród elementów złącznych oferowanych przez Sariv znajduje się niepozorny krążek AC typu Starlock z powłoką fosforanowaną znajdujący szerokie zastosowanie w branży kolejowej i wykorzystywany jako element silników w lokomotywach typu AS-42.


Rodzaje transportu w logistyce

Słowa kluczowe:

Rodzaje transportu w logistyce Nie wiele osób docenia fakt tego, jak olbrzymie znaczenie posiada logistyka oraz usługi logistyczne, jak ważną odgrywają rolę między innymi w branży typowo produkcyjnej, przemysłowej, oraz każdej innej formie prowadzenia jakiegoś przedsiębiorstwa. Tak naprawdę sprawna spedycja towarów jest dla wielu, jak nie dla wszystkich przedsiębiorstw kluczem do sukcesu i sposobem na mnożenie swoich dochodów. Duża ilość firm świadczy usługi logistyczne, co więcej, tego typu usługi mogą pochwalić się olbrzymim zainteresowaniem i zdobyły sobie ogromną popularność. Firmy...

Dodany przez Bogusław R., w dniu 14-04-2013

Rodzaje transportu w logistyce