Najnowsze

Jedną z najistotniejszych czynności eksploatacyjnych w samochodach jest cykliczna wymiana oleju któa powinna być realizowana co 15 tys. km ale nie rzadziej niż raz w roku. Kluczowym elementem jest tutaj jakość oleju oraz filtra olejowego.

Wśród elementów złącznych oferowanych przez Sariv znajduje się niepozorny krążek AC typu Starlock z powłoką fosforanowaną znajdujący szerokie zastosowanie w branży kolejowej i wykorzystywany jako element silników w lokomotywach typu AS-42.


Transport powietrzny nadal raczkuje

Słowa kluczowe: logistyka, przewozy, spedycja

Transport powietrzny nadal raczkuje Transport lotniczy rozwija się w bardzo błyskawicznym tempie. Transport powietrzny na większą skalę zaczął funkcjonować po II wojnie światowej. Do najważniejszych szlaków lotniczych należą : połączenia miedzy Europą a Ameryką Południową i Północną, a także Europy z Azją czy Australią. Światową potęgą w transporcie międzynarodowym stanowią Stany Zjednoczone. W przeważającej mierze transport lotniczy stosowany jest do przewozu małych artykułów wymagających szybkiego przemieszczenia oraz osób na dalekich trasach.Często ludzie używając) {$transportu...

Dodany przez Bogusław R., w dniu 31-07-2013

Transport powietrzny nadal raczkuje