Najnowsze

Jedną z najistotniejszych czynności eksploatacyjnych w samochodach jest cykliczna wymiana oleju któa powinna być realizowana co 15 tys. km ale nie rzadziej niż raz w roku. Kluczowym elementem jest tutaj jakość oleju oraz filtra olejowego.

Wśród elementów złącznych oferowanych przez Sariv znajduje się niepozorny krążek AC typu Starlock z powłoką fosforanowaną znajdujący szerokie zastosowanie w branży kolejowej i wykorzystywany jako element silników w lokomotywach typu AS-42.


Dlaczego warto złomować samochody?

Słowa kluczowe: logistyka, przewozy, spedycja

Dlaczego warto złomować samochody? Bardzo wielu właścicieli samochodów ma problem z podjęciem ostatecznej decyzji o rozstaniu się ze swoim autem. Dlatego też, widać rozsypujące się pojazdy pod wiatami, na podjazdach, obok domów lub nawet w garażach. Inna kwestia, że niektórzy kierowcy narażają siebie oraz innych użytkowników dróg na poważne niebezpieczeństwo, jeżeli użytkują samochód, który ma za sobą bardzo długą historię napraw i praktycznie nieustannie coś w nim szwankuje. Kiedyś rzeczywiście mógłby być kłopot z takim autem, ale obecnie złomowanie samochodów pozwala na legalne,...

Dodany przez Wiesław P., w dniu 20-05-2015

Dlaczego warto złomować samochody?