Najnowsze

Jedną z najistotniejszych czynności eksploatacyjnych w samochodach jest cykliczna wymiana oleju któa powinna być realizowana co 15 tys. km ale nie rzadziej niż raz w roku. Kluczowym elementem jest tutaj jakość oleju oraz filtra olejowego.

Wśród elementów złącznych oferowanych przez Sariv znajduje się niepozorny krążek AC typu Starlock z powłoką fosforanowaną znajdujący szerokie zastosowanie w branży kolejowej i wykorzystywany jako element silników w lokomotywach typu AS-42.


Szkolenia transportowe dla kierowców

Słowa kluczowe: transport, przewozy, spedycja, szkolenia

Szkolenia transportowe dla kierowców Transport drogowy to jedna z prężniej rozwijających się branż. Codziennie przewożone są miliony ton towarów, setki tysięcy osób. Szkolenia transportowe dla kierowcówBezpieczeństwo w transporcie jest jedną z podstawowych kwestii, dlatego kierowcy poza uzyskaniem prawa jazdy odpowiedniej kategorii muszą posiadać odpowiednie świadectwa kwalifikacji zawodowej i kursy dotyczące przewozu rzeczy i osób. Zakres szkoleń musi być zgodny z obowiązującymi przepisami. Ciekawe i praktyczne szkolenia tego typu można znaleźć m.in. na branżowych stronach (przykładowo...

Dodany przez Robert N., w dniu 03-03-2016

Szkolenia transportowe dla kierowców