Informacje

Najnowsze

Jedną z najistotniejszych czynności eksploatacyjnych w samochodach jest cykliczna wymiana oleju któa powinna być realizowana co 15 tys. km ale nie rzadziej niż raz w roku. Kluczowym elementem jest tutaj jakość oleju oraz filtra olejowego.

Wśród elementów złącznych oferowanych przez Sariv znajduje się niepozorny krążek AC typu Starlock z powłoką fosforanowaną znajdujący szerokie zastosowanie w branży kolejowej i wykorzystywany jako element silników w lokomotywach typu AS-42.


Dodany przez Tatiana B., w dniu 06-09-2017

Bezpieczne pakowanie
W branży sprzedaży wysyłkowej niezwykle ważne jest, by zadbać o bezpieczne pakowanie przesyłek oraz zabezpieczenie produktów przed uszkodzeniem.

Warto zadbać o kupno urządzenia przeznaczonego do produkcji folii bąbelkowej w miejscu pakowania produktów - dziś takie maszyny potrafią być niewielkie oraz niezwykle poręczne. 
Wysokiej jakości folia bąbelkowa, wytwarzana przez takie urządzenie, świetnie chroni wysyłane produkty, jednocześnie wypełniając wolną przestrzeń w kartonach. Ma ona na celu zabezpieczenie produktu przed ewentualnym uszkodzeniem w trakcie transportu, dzięki czemu podczas etapu dostawy nic nie może zaskoczyć zarówno sprzedawcy, jak i klienta. 
Folia minimalizuje bowiem możliwość wystąpienia uszkodzeń mechanicznych czy innego rodzaju strat w drodze do klienta. Główne zalety tego materiału to wysoka odporność, wytrzymałość i elastyczność, niska waga. Wyposażenie biura w maszynę do produkcji folii bąbelkowej powoduje również znaczną redukcję kosztów pakowania. Maszyna do pakowania czy maszyna do produkcji folii bąbelkowej jest mała i wydajna, a w dodatku całkowicie przenośna, dzięki czemu staje się doskonałym uzupełnieniem wyposażenia biura czy magazynu. Nie zajmuje cennej przestrzeni. 
Do innych zalet należy łatwość obsługi tego urządzenia - etap produkcji folii bąbelkowej jest niezwykle prosty i nie powinien sprawiać żadnych problemów nawet osobom, które nigdy nie miały do czynienia z podobnymi maszynami.

Okiem reportera


folia
zabezpieczenie
produkcja
transport