Informacje

Najnowsze

Jedną z najistotniejszych czynności eksploatacyjnych w samochodach jest cykliczna wymiana oleju któa powinna być realizowana co 15 tys. km ale nie rzadziej niż raz w roku. Kluczowym elementem jest tutaj jakość oleju oraz filtra olejowego.

Wśród elementów złącznych oferowanych przez Sariv znajduje się niepozorny krążek AC typu Starlock z powłoką fosforanowaną znajdujący szerokie zastosowanie w branży kolejowej i wykorzystywany jako element silników w lokomotywach typu AS-42.


Dodany przez Bogusław R., w dniu 24-11-2012

Branża drogowa
Przedsiębiorstwo zajmuje się układaniem organizacji ruchu docelowego i tymczasowego podczas naprawiania usterek energetycznych, wodociągowych oraz remontów drogowych.

Przedsiębiorstwo Rotomat to producent znaków drogowych z długimi tradycjami. Firma jest producentem elementów inżynierii miejskiej, w skład której wchodzą zapory parkingowe uchylne i proste, bariery łańcuchowe a także słupki żeliwne staromiejskie oraz stylizowane, bariery szkolne, przystankowe oraz trawnikowe. Przedsiębiorstwo świadczy wykonawstwo i montaż różnorodnych tablic i znaków drogowych, instalacje punktowych znaków odbijających światło, instaluje sygnalizatory świetlne a także aktywne przejścia dla pieszych. Przedsiębiorstwo Rotomat - http://www.rotomat.pl - zajmuje się również obsługą związaną z ochroną dźwiękową autostrad. Począwszy od doradztwa i projektowania po montaż i wykonawstwo. Specjalizacją firmy są znaki drogowe produkcja oraz ekrany dźwiękochłonne wytwarzane w dwóch rodzajach: pochłaniające dźwięk, wykonane z materiałów absorbujących z opcją zasadzenia zieleni oraz odbijające falę dźwiękową, wyprodukowane z plexiglasu oraz poliwęglanów. Do zadań firmy należy odpowiednie oznakowanie dróg, zabezpieczenie remontowanego terenu, zapewnienie bezpieczeństwa biernego ekipie remontującej jak i użytkownikom dróg.
Więcej technicznych informacji w temacie ekranów dźwiękochłonnych, znaków drogowych, zimowego utrzymania dróg i prac drogowych znajdziecie tu.

Okiem reportera


transport
drogi
budownictwo
firma budowlana