Informacje

Najnowsze

Jedną z najistotniejszych czynności eksploatacyjnych w samochodach jest cykliczna wymiana oleju któa powinna być realizowana co 15 tys. km ale nie rzadziej niż raz w roku. Kluczowym elementem jest tutaj jakość oleju oraz filtra olejowego.

Wśród elementów złącznych oferowanych przez Sariv znajduje się niepozorny krążek AC typu Starlock z powłoką fosforanowaną znajdujący szerokie zastosowanie w branży kolejowej i wykorzystywany jako element silników w lokomotywach typu AS-42.


Dodany przez Marian K. , w dniu 21-02-2018

Prace hydrotechniczne
Budownictwo hydrotechniczne rozwija się w olbrzymim tempie.

Dzieje się tak, ponieważ coraz częściej modernizowane są nabrzeża, a w miastach pojawia się nowa infrastruktura. W skrócie mówiąc budownictwem hydrotechnicznym nazywamy budowę wałów przeciwpowodziowych, marin, przystani wodnych, pomostów, nabrzeży, zbiorników wodnych różnego typu, śluz, a także przepustów. 
W ramach prac firm zajmujących się tą branżą mieszczą się również prace refulacyjne. Dziedzina ta wiąże się również z regulacją rzek. Powstają liczne firmy, które działają w tej branży, zapewniając liczne rozwiązania, wśród których są uszczelnienia czy materace gabionowe. Firmy oferują ulepszanie rozwiązań, remonty oraz badania w celu usprawnienia działania infrastruktury. Jednym z ostatnio stosowanych rozwiązań są kosze gabionowe. Są to wykonane ze stalowej siatki materace wypełnione kamieniem. Mają one na celu zapobieganie erozji i podmywaniu. 
Stanowią skuteczną ochronę przed niszczącymi siłami natury. Jednocześnie są one bardzo łatwe w montażu, nie wymagają na przykład użycia sprzętu ciężkiego - wystarczy je ustawić w odpowiednim miejscu i wypełnić. W związku z tym jest to bardzo dobre rozwiązanie, które może być zastosowane w wielu miejscach. To doskonała ochrona brzegów przed niszczącym działaniem fal czy wiatru. Kosze gabionowe, a także inne skuteczne rozwiązania są w ofercie każdej dobrej firmy działającej na polu hydrotechniki. Przebudowa portów, umocnienia wałów i inne prace związane ze zbiornikami wodnymi są często niezbędne. Starzejąca się infrastruktura może nie działać już tak skutecznie, nabrzeża są na dodatek rozbudowywane - wymaga to odpowiednich działań i zastosowania nowoczesnych technologii. Rewitalizacja jest bardzo ważna, jeśli chodzi o takie obiekty jak kanały, wały, porty czy terminale kontenerowe. Współczesne rozwiązania znacznie poprawiają komfort pracy, a także bezpieczeństwo. 
Profesjonalna firma hydrotechniczna dołoży wszelkich starań, aby zastosowane technologie dobrze pełniły swoją funkcję.
Więcej informacji: http://www.uhrs.pl/index.php?s=2

Okiem reportera


transport
logistyka
przewozy
spedycja