Najnowsze

Jedną z najistotniejszych czynności eksploatacyjnych w samochodach jest cykliczna wymiana oleju któa powinna być realizowana co 15 tys. km ale nie rzadziej niż raz w roku. Kluczowym elementem jest tutaj jakość oleju oraz filtra olejowego.

Wśród elementów złącznych oferowanych przez Sariv znajduje się niepozorny krążek AC typu Starlock z powłoką fosforanowaną znajdujący szerokie zastosowanie w branży kolejowej i wykorzystywany jako element silników w lokomotywach typu AS-42.


Szkolenia transportowe dla kierowców

Słowa kluczowe: przewozy, spedycja, szkolenia, transport

Szkolenia transportowe dla kierowców (...) przyśpieszone,•    szkolenie uzupełniające,•    szkolenie uzupełniające przyśpieszone.Wybór określonego kursu zależy od terminu uzyskania prawa jazdy, kategorii oraz kwalifikacji. Jest to regulowane ustawą, a dokładnymi informacjami dysponują ośrodki szkolenia. Szkolenia ADRW potocznym znaczeniu określenia ADR używa się jako przewóz rzeczy. Tymczasem ADR to europejska konwencja dotycząca przewozu ładunków niebezpiecznych. Szkolenie w tym zakresie muszą mieć wszyscy kierowcy przewożący takie ładunki, a firmy (...)

Dodany przez Robert N., w dniu 03-03-2016

Szkolenia transportowe dla kierowców