Najnowsze

Jedną z najistotniejszych czynności eksploatacyjnych w samochodach jest cykliczna wymiana oleju któa powinna być realizowana co 15 tys. km ale nie rzadziej niż raz w roku. Kluczowym elementem jest tutaj jakość oleju oraz filtra olejowego.

Wśród elementów złącznych oferowanych przez Sariv znajduje się niepozorny krążek AC typu Starlock z powłoką fosforanowaną znajdujący szerokie zastosowanie w branży kolejowej i wykorzystywany jako element silników w lokomotywach typu AS-42.


Co to jest spedycja i do czego służy.

Słowa kluczowe: logistyka, spedycja, transport, transport lotniczy

Co to jest spedycja i do czego służy. (...) Co to jest spedycja lotnicza?Spedycja lotnicza to po prostu organizowanie przewozu towaru, wysyłanie go do miejsca docelowego. W tym przypadku do przesyłania przedmiotów używa się – jak sama nazwa wskazuje – maszyn lotniczych, czyli po prostu samolotów. Jest to zdecydowanie dużo szybsza droga dostarczania towaru, niż droga samochodowa, z której korzysta wiele firm spedycyjnych.Jakie są podstawowe pojęcia związane z tym, co nazywamy transpoort lotniczy ?Najważniejszymi pojęciami, które trzeba (...)

Dodany przez Bogusław R., w dniu 14-10-2014

Co to jest spedycja i do czego służy.

Najszybszy sposób przewozu towarów.

Słowa kluczowe: logistyka, spedycja, transport, transport lotniczy

Najszybszy sposób przewozu towarów. (...) Pomimo tego, że dzisiaj największą rolę odgrywa transport drogą lądową, czy to samochodami ciężarowymi, czy też pociągami, to jednak nie jest to transport gwarantujący nam najszybsze dostarczenie towaru na wskazane miejsce. Znacznie szybszym środkiem transportu są oczywiście samoloty i transport drogą powietrzną. Co powinniśmy o nim wiedzieć?Już na początku warto zaznaczyć, że transport lotniczy ma poważną wadę - sam w sobie nie zagwarantuje nam (...)

Dodany przez Tatiana B., w dniu 29-09-2014

Najszybszy sposób przewozu towarów.